Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


85.25.71.147:27075 Paranoid Public Server
 
HomeTražiLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Problemi u vezi cs-a

Go down 
+16
BuLLsEye
blackmore
PB | SmrdljivaPeta
w00ldy
N@RK0 D&LER
PRVULE
Bl4cK
SupermaN
4ter
fluke4SupermaN
R4ZzzoOr
-MoLOh-
MixY
Justice *
straH
QDE Face
20 posters
Idi na stranicu : Previous  1, 2
AutorPoruka
PB | SmrdljivaPeta
Pocetnik
Pocetnik
PB | SmrdljivaPeta


Broj komentara : 12
Join date : 2008-05-05
Age : 30

Problemi u vezi cs-a - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Problemi u vezi cs-a   Problemi u vezi cs-a - Page 2 Icon_minitimeThu May 08, 2008 2:39 pm

znate li za bag u TRAIN -tamo gde je onaj voz koji je u onom tuneli u zidu samo malo viri da se skoci ---e taj zid pucate i on pukne u njega udjes i ko ventilacija ti vidis njih oni tebe ne strava
Na vrh Go down
blackmore
Server Administrator
Server Administrator
blackmore


Broj komentara : 102
Join date : 2008-03-23

Problemi u vezi cs-a - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Problemi u vezi cs-a   Problemi u vezi cs-a - Page 2 Icon_minitimeFri May 09, 2008 7:41 am

PB | SmrdljivaPeta (citat):
znate li za bag u TRAIN -tamo gde je onaj voz koji je u onom tuneli u zidu samo malo viri da se skoci ---e taj zid pucate i on pukne u njega udjes i ko ventilacija ti vidis njih oni tebe ne strava

ono to je zabranjeno na svim serverima i tako to...
Na vrh Go down
BuLLsEye
Pocetnik
Pocetnik
BuLLsEye


Broj komentara : 10
Join date : 2008-06-16
Age : 33
Mjesto : Brcko

Problemi u vezi cs-a - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Problemi u vezi cs-a   Problemi u vezi cs-a - Page 2 Icon_minitimeThu Jun 19, 2008 7:51 am

ima li ko resenje za ping. Pomagajte ako boga znate, sta trebam da ukucam i tako to , molim vas pomagajte
Na vrh Go down
reavenSD
Novajlija
Novajlija



Broj komentara : 2
Join date : 2010-02-01

Problemi u vezi cs-a - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Problemi u vezi cs-a   Problemi u vezi cs-a - Page 2 Icon_minitimeMon Feb 01, 2010 4:14 am

e ovako, ima jedan problem koji me muci godinama i stvarno bih bio veoma zahvalan osobi koja bi pomogla... cs mi ne radi dobro kada ukucam fps 70 ili 101 opet fps pada i secka kater... kao 2. kada odem kod nekog drugara ili u igraonu i kada tamo opalim rafal svih 30 ili koliko vec metaka ispali u najkracem mogucem roku i ne rasipaju se levo desno a kod mene puca sporo i meci idu levo desno gore dole, bas mi smeta tokom igranja Sad(( instalirao sam oko 50 cs-a i svaki tako... ako neko ima ideju ili vec resenje mog problema RECITE molim vas... tnx
Na vrh Go down
reavenSD
Novajlija
Novajlija



Broj komentara : 2
Join date : 2010-02-01

Problemi u vezi cs-a - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Problemi u vezi cs-a   Problemi u vezi cs-a - Page 2 Icon_minitimeMon Feb 01, 2010 4:15 am

i da... rekli su mi neki da je to do neta, ja sam net ubrzao i o5 isto Sad((
Na vrh Go down
moke :D
Novajlija
Novajlija



Broj komentara : 2
Join date : 2010-02-12

Problemi u vezi cs-a - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: a   Problemi u vezi cs-a - Page 2 Icon_minitimeFri Feb 12, 2010 7:52 am

DobroDošli na Conter Strike server Kill or be Killed!!!
Kill or be Killed IP: 88.198.45.207:27214
Admini po cijeni od 10km i 5k.
LAGA nema uopce, protokol 47+48.
Admini se dijele svaki 3. DAN.(Prvi na ranku dobija admina)
Ma dodjite da IGRAMO i da se zezamo!!!
DobroDošli na Kill or be Killed IP: 88.198.45.207:27214
Dodjite da se malo BOCAMO
Na vrh Go down
Crazy Kure
Novajlija
Novajlija



Broj komentara : 1
Join date : 2010-06-03

Problemi u vezi cs-a - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: HELLLLP   Problemi u vezi cs-a - Page 2 Icon_minitimeThu Jun 03, 2010 10:16 am

Pozz svima !!!Very Happy Imam jedan problem:Vec 2 meseca koristim cs v42 p48 full pach i odjednom je poceo da me izbacuje iz igre!!(udjem,igram 2 min. i izadje iz igre)!! Ako neko zna kako da resim ovaj problem neka javi HITNO!HITNOOOOOO!!!!!Very Happy
Na vrh Go down
LayneS
Novajlija
Novajlija



Broj komentara : 2
Join date : 2011-12-27

Problemi u vezi cs-a - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Problemi u vezi cs-a   Problemi u vezi cs-a - Page 2 Icon_minitimeTue Dec 27, 2011 5:28 pm

kako da se krecem naprijed i u stranu u isto vrijeme. tj u cemu je problem posto neceeee
Na vrh Go down
Sponsored content





Problemi u vezi cs-a - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Problemi u vezi cs-a   Problemi u vezi cs-a - Page 2 Icon_minitime

Na vrh Go down
 
Problemi u vezi cs-a
Na vrh 
Stranica 2/2Idi na stranicu : Previous  1, 2

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
 :: Paranoid serveri :: Opste teme :: CS Problemi-
Idi na: