Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


85.25.71.147:27075 Paranoid Public Server
 
HomeTražiLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Sta se radi ovde!!!!!!!!!

Go down 
+4
K I K O
Revolucija
QDE Face
Killer@Source
8 posters
AutorPoruka
Killer@Source
Server Administrator
Server Administrator
Killer@Source


Broj komentara : 29
Join date : 2008-03-22
Age : 31
Mjesto : Brcko

Sta se radi ovde!!!!!!!!! Empty
KomentarNaslov komentara: Sta se radi ovde!!!!!!!!!   Sta se radi ovde!!!!!!!!! Icon_minitimeTue Mar 25, 2008 5:47 pm

Na ovom delu foruma postujete svoje radove kao npr: slike, fotomontaze, muzike, lekcije, kako svirati neki instrument, stihove, strofe itd. Napomena zbog preglednosti.. svaki korisnik koji zeli da stavi nesto njegovo, mora da napravi novu temu sa naslovom njegovog nicka. I u njemu da stavlja samo svoja djela. Ostali mogu da daju komentare, pohvale i kritike a ako oce da dodaju svoj rad.. naprave novu temu.
Na vrh Go down
QDE Face
Server Administrator
Server Administrator
QDE Face


Broj komentara : 126
Join date : 2008-02-16
Age : 32
Mjesto : Brcko

Sta se radi ovde!!!!!!!!! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Sta se radi ovde!!!!!!!!!   Sta se radi ovde!!!!!!!!! Icon_minitimeFri Mar 28, 2008 9:33 am

Joj jake teme al sramota me Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed
Na vrh Go down
https://panofobija.bosnianforum.com
Revolucija
Pocetnik
Pocetnik



Broj komentara : 14
Join date : 2008-04-12

Sta se radi ovde!!!!!!!!! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Sta se radi ovde!!!!!!!!!   Sta se radi ovde!!!!!!!!! Icon_minitimeSat Apr 12, 2008 5:49 am

HAHAHAHHAHAHAHAHAHHAHAHAHA
Na vrh Go down
K I K O
Pocetnik
Pocetnik



Broj komentara : 24
Join date : 2008-05-04

Sta se radi ovde!!!!!!!!! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Sta se radi ovde!!!!!!!!!   Sta se radi ovde!!!!!!!!! Icon_minitimeSun May 04, 2008 1:45 pm

hahahahah A SOLE MIO HAHAHAHHA neznam dalje kritike nemojte pisat znam da sam dobarrr
Na vrh Go down
H4wk.cs
Pocetnik
Pocetnik
H4wk.cs


Broj komentara : 46
Join date : 2008-05-25
Age : 30
Mjesto : bar

Sta se radi ovde!!!!!!!!! Empty
KomentarNaslov komentara: H4wk   Sta se radi ovde!!!!!!!!! Icon_minitimeMon May 26, 2008 12:31 pm

kiko jesi li ti looooood????? lol! lol! lol! lol! lol!
Na vrh Go down
WoldY Ini$Y
Pocetnik
Pocetnik
WoldY Ini$Y


Broj komentara : 36
Join date : 2008-05-21
Mjesto : Wanzemaljija (99% cs:D)

Sta se radi ovde!!!!!!!!! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Sta se radi ovde!!!!!!!!!   Sta se radi ovde!!!!!!!!! Icon_minitimeMon May 26, 2008 3:11 pm

Bolje da si ga pitao kiko el si siguran da si normalan lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol!
Na vrh Go down
Eternal
Pocetnik
Pocetnik
Eternal


Broj komentara : 44
Join date : 2008-06-07

Sta se radi ovde!!!!!!!!! Empty
KomentarNaslov komentara: Etrernal   Sta se radi ovde!!!!!!!!! Icon_minitimeSat Jun 07, 2008 2:16 pm

wooldy sto se radi ..........jesi li ti normalan
Na vrh Go down
r4z0r
Pocetnik
Pocetnik
r4z0r


Broj komentara : 22
Join date : 2008-06-16
Age : 32
Mjesto : donji vakuf

Sta se radi ovde!!!!!!!!! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Sta se radi ovde!!!!!!!!!   Sta se radi ovde!!!!!!!!! Icon_minitimeMon Jun 16, 2008 7:05 am

fifi jesmo ih zajebali HAHAHAHHAHAHA Very Happy

ovaj cu vic ovdje ispricat (napisat) :
Dosla inspekcija u ludnicu da vidi imali ko normalan . I naidju na jednog lika nosi mikrovalnu pecnicu i pitaju ga sta ti je to kaze moj kucni ljubimac inspekcija ce na to ajmo dalje ovaj nije normalan kad naidju na drugog lika vuce na konopcu flashu za sobom i pitaju ga oni sta ti je to on kaze moj pas a oni ce na to ni ovaj nije normalan ajmo dalje kad naidjese na treceg lika vuce na konopcu bananu za sobom oni ga upitase sta ti je to on kaze banana i oni ga puste iz ludnice kad je izasao iz ludnice kaze banani eeee fifi jesmo ih zajebali hahaha hehe eto jedan od mene ima jos jedan dobar ovako u ludnici recite ako hocete da ovdje ispricam stvarno je super Very Happy ja sam car komisionaaarr
king xD
Na vrh Go down
http://pdklanandserver.forumpro.eu/index.htm
Sponsored content





Sta se radi ovde!!!!!!!!! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Sta se radi ovde!!!!!!!!!   Sta se radi ovde!!!!!!!!! Icon_minitime

Na vrh Go down
 
Sta se radi ovde!!!!!!!!!
Na vrh 
Stranica 1/1
 Similar topics
-
» Ovde je konkurs za admine- Nema nista preko veze sve se placa

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
 :: Paranoid serveri :: Ostalo :: Mladi umetnici-
Idi na: